Trafficars

Karty Trafficars umožňují hrát až tři různé hry. Která se stane vaší oblíbenou?

 • 5+ 8+
 • 15 min
 • Čísla
 • 2-5 hráčů
299 Kč
 • Ve hře Trafficars se dítě stane dopravním policistou. Jeho úkolem bude zamezit vytvoření automobilové zácpy. K tomu potřebuje důvtip, vynalézavost a ještě něco jiného ...

  Ještě něco jiné...

  Hraním Trafficars si děti osvojí čísla od 1 do 50 a naučí se porovnávat dvojmístná čísla. Hra pomáhá pochopit pojmy interval a rozdíl, děti se učí matematiku jednoduše a dobrovolně během vzrušující hry.

  Od jednoduchého ke komplexnímu

  Hra nabízí více verzí hraní, od jednoduché po složitou. Dokonce i děti, které dosud znají jen čísla od 1 do 10, hru využijí. Pravidla pro začátečníky postupně přidávají do hry dvoumístná čísla. Čím náročnější se hra stává, tím větší zájem u hráčů vyvolává a malí hráči se více naučí. Trafficars aktivuje logické a strategické myšlení, spolu se schopností posouzení situace několik tahů předem a předvídání aktivity spoluhráče. Díky tomu je atraktivní i pro starší děti a dospělé.

  Hra obsahuje karty s obrázky různých automobilů, z nichž každý je jiný. Karty jsou označeny číslem a také mají zaznamenáno toto číslo v počtu teček, které pomáhají mladším hráčům pochopit rozdíly v dvouciferných číslech, například 13 a 31. Rozlišování mezi takovými čísly může být obtížné pro mladší děti, které se stále učí počítat. Tečky ukazují, že počet se skládá ze 'dvou' řádků, 'a jedné tečky' - 21, je větší než 19, který se skládá z 'jednoho' řádku a 'devíti teček'.

  Hra kromě karet s běžnými auty obsahuje také karty se speciálními auty, jako například sanitka, policejní auto, či přívěs. Každé ze speciálních aut má své speciální vlastnosti, které do náročnějších verzí hry přidávají více zábavy a napětí.

  Obsah balení:
  50 karet s čísly a obrázky aut
  12 Speciálních karet
  Ilustrovaná pravidla

 • Stáhnout pravidla Stiahnuť pravidlá
Zpět na katalog
Animal