O nás

alt

Příběh her The Brainy Band začal, když se jeden výjimečný otec a psycholog začal věnovat vzdělávání dětí v raném a předškolním věku. Jak to už chodí, myšlenka založit rozvojový klub pro děti předškolního věku přišla, když se stal otcem. Sergey Parkhomenko založil klub pro svého syna a jeho kamarády.

V klubu vznikalo mnoho nápadů a her, zaměřených na zábavné vzdělávání The Brainy Band.

Naše společnost je na trhu od roku 2008. Od svého počátku jsme zaměřeni především na on-line prodej zboží pro miminka a děti, rodiny. Jak rostou naši zákazníci, roste i naše společnost. Neustále hledáme, co nového můžeme na náš trh přinést.

Společnost WebStores, s.r.o. je výhradním distributorem vzdělávacích stolních her The Brainy Band pro Slovenskou a Českou republiku, které se zaměřují na rozvoj matematických a logických dovedností dětí různého věku počínaje předškoláky.

Od vzniku myšlenky distribuce her The Brainy Band až po její realizaci šlo o velmi osobní nadšení pro tyto hry.

Důvodů, proč mě tyto hry zaujaly a uchvátily, je několik, a zde jsou ty nejdůležitější:

  1. K rozvoji matematických a logických dovedností dochází při vzrušující hře a tak dítě ani netuší, že se učí a rozvíjí.
  2. Hry nabízejí možnost volby náročnosti herního variantu, a tím je možné hru s dítětem přizpůsobit jeho aktuálním schopnostem a postupně přidávat na obtížnosti. Není proto frustrováno, pokud je hra na začátek pro něj příliš náročná.
  3. Hry jsou zajímavé i pro dospělé, což mohu osobně potvrdit.
  4. Přitom děti od útlého dětství projevují přirozený zájem o matematiku a čísla, ale nevhodné a staré metody, kterým nerozumí, způsobí frustraci a strach z tak krásné oblasti.

Hry The Brainy Band vystihuje motto: Matematiku se nemusíte učit, můžete se ji hrát!

alt

Tak se pojďme spolu hrát matematiku.
Lea ze společnosti Webstores, s.r.o.

Animal