Frui10

Frui10 je unikátní stolní hra, která představuje spojení zábavného herního procesu s učením.

 • 7+ 9+
 • 7 min
 • Sčítání a odčítání
 • 2-5 hráčů
299 Kč
 • Najdi deset mezi banány!

  Uprostřed stolu se nachází balíček kulatých karet - ten představuje sklad s ovocem - barevnými hruškami, banány, ananasy a jahodami.

  Hráči se promění na vychytralé ježky a medvídky mývaly, jejichž cílem je ukrást ze skladu tolik kousků ovoce, kolik je jen možné.

  Při výběru ovoce podle druhu nebo barvy, je třeba najít číslo na vaší kartě a číslo na kartě ze skladu, jejichž součet je přesně 10 (protože v tašce je místo přesně pro 10 kusů ovoce).

  Samozřejmě, že vše musí proběhnout tak rychle, jak je to možné !!

  Zábava pro každého!

  Tato hra je navržena tak, aby rozvíjela schopnost rychlého sčítání, ostražitosti a koncentrace a nenechá nikoho lhostejným! Pravidla nabízejí několik verzí hry, které mohou být skutečně jednoduché nebo velmi náročné.

  Například ve verzi hry s názvem "tři patnáct," mají hráči za úkol vytvářet číselnou kombinaci nejen sčítáním, ale i odečítáním. Kromě toho se požadovaná číselná kombinace mění postupně z 3 na 15 s každým novým kolem hry. Tato neustálá změna herních podmínek stimuluje vychytralé ježky a medvídky mývaly, aby přemýšleli super-rychle a dělá hru vzrušující a intenzivní přirozeným způsobem.

  Věnujeme spoustu času a úsilí designu karet, proto všechny naše karty mají originální ilustrace. Sada obsahuje 35 karet vyrobených z hrubého kartonu. Můžete se hrát kdekoliv a kdykoliv budete chtít - jestliže se karty ušpiní, můžete je snadno očistit vlhkým hadříkem.

  Další hrou na rozvíjení dovedností sčítání a odčítání je Numberloor. Tato krásná a podmanivá hra pomůže vašemu dítěti zvládnout proces počítání zpaměti.

  Obsah balení:
  35 kulatých karet
  Ilustrovaná pravidla

 • Stáhnout pravidla Stiahnuť pravidlá
Zpět na katalog
Animal