FAQ

Základní informace

Brainy Band hry byly vyvinuty Sergejem Parkhomenkem, který je vystudovaným psychologem a povoláním byznys kouč.

Vzdělávání dětí v ranném věku se začal věnovat v době, kdy pro svého syna a jeho kamarády založil rozvojový klub pro děti předškolního věku

V klubu vzniklo mnoho nápadů a her, až se nakonec zrodilo vydavatelství The Brainy Band.

Hry se tisknou v Estonsku a Rusku pomocí vysoce kvalitních zařízení a materiálů s přísnou kontrolou kvality. Konečné zpracování se provádí v Estonsku.

Všechny naše hry mají mezinárodní certifikáty CE.

Na naše hry jsme nenašli žádné hry, které by jim mohli konkurovat, proto dostáváme objednávky z celého světa.

Část hracího postupu a jiné možnosti, mohou být samozřejmě podobné jiné hře, zveřejněné jinde; jednoduše proto, že počet možných postupů hry je nekonečný. Mnohé hry například vyžadují, aby hráči hledali identické obrázky na různých kartách.

Jedinečnost našich her spočívá v efektivní integraci hry a vzdělávání.

Neustále pracujeme na nových hrách a jednou za tři, nebo čtyři měsíce uvádíme na trh novou hru. Určitě budeme rozvíjet hry i v jiných studijních oblastech, momentálně je však těžké předpovědět, ve které z nich.

Odpovědi na otázky klientů

Napište nám na adresu sales@thebrainyband.sk a určitě Vám zašleme chybějící komponenty, nebo nahradíme hru za jinou na naše náklady.

Děti stejného věku se mohou lišit: mají odlošné zájmy, schopnosti a zručnosti.

Všechny naše hry mohou být jednodušší NEBO těžší, změnou pravidel a úrovní obtížnosti, co vám umožní přizpůsobit hru různému věku. Navíc hry jsou vzrušující dokonce i pro dospělé. Přesto se však na konci dne musíte rozhodnout vy, jestli je vaše dítě na určitý zážitek ze hry už připraveno.

Animal