Multimany

Využijte svou fantazii a zvládněte tak násobilku!

 • 5+ 8+
 • 15 min
 • Násobení
 • 2-5 hráčů
439 Kč
 • Využijte svou fantazii a zvládněte tak násobilku!

  Multimany je jedinečná hra svého druhu, která pomáhá dětem seznámit se s matematickou funkcí násobení. Díky metodě vyvinuté jedinečným způsobem hra "Multimany" jednoduše, strukturovaně a názorně pomáhá dětem porozumět základům násobení.

  Cílem hry je «stavění budov» sestávajících se ze dvou karet uložených na sebe tak, abychom získali předem stanovený počet oken. Děti se naučí násobit čísla od 1 do 5 bez nudného šprtání. Hra Mutlimany je založena na unikátní metodě, která pomáhá dětem násobení nejen vidět, ale i uchopit do rukou prostřednictvím karet Budov. Právě toto výrazně pomáhá pochopit násobení.

  Hra obsahuje karty s obrázky Budov, jejichž okna jsou transparentní, a právě v tom je základní trik hry Multimany. Umístěním karty se dvěma okny na kartu se třemi okny, získáme na přeložených kartách dům se šesti okny. Takto si děti prostě zapamatují, že 2x3 = 6.

  Hra může být hrána různými způsoby, úroveň obtížnosti může být přizpůsobena tak, aby vyhovovala potřebám a dosavadním znalostem dítěte. Hraní hry Multimany je zajímavé pro začátečníky v násobení, ale i pro ty, kteří ho už ovládají.

  “Mám to!”

  Tato verze hry rozvíjí mysl vašeho dítěte a zlepšuje jeho reakční čas. Ten, kdo první vynásobí okna dvou Budov tak, že výsledek odpovídá číslu na kartě s Číslem, svolá Mám to! "a zakryje kartu rukou. Hráč dokáže správnost výsledku tak, že umístí jednu kartu Budovy na druhou a vezme karty. Tempo hry můžete také zpomalit a hrát hru ne na rychlost, ale na nalezení správného řešení (pouze hráč, který je na tahu, může zakřičet "Mám to!").

  Hra "Velká Výstavba"

  Vytvořili jsme i další verzi hry, která rozvíjí strategické uvažování dětí a schopnost přemýšlet několik kroků dopředu. Hrací pole je "Sklad Stavebních Panelů" sestávající se z 25 karet Budov (uložených na stůl ve tvaru čtverce 5x5). Každý hráč dostane tři karty s Číslem - to jsou výsledky, které by měly získat když "násobí okna". Cílem hry je provést co nejvíce úkolů, a to pomocí přesouvání hracího žetonu po hracím poli a odebráním karet ze "Skladu Stavebních Panelů" do "Stavební Zóny", kde dochází k násobení.

  Pokud se vám líbí Multimany, vychutnejte si i naši další hru — Multibloom. Tato hra pomáhá dětem zvládnout násobení čísel od 1 do 9.

  Obsah balení:
  balíček karet s čísly
  herní žeton
  úložný vak
  Ilustrovaná pravidla

 • Stáhnout pravidla Stiahnuť pravidlá
Zpět na katalog
Animal