Multibloom

Zasaď květ, vypěstuj si záhon a prodávej květiny!

 • 7+ 9+
 • 20-30 min
 • Násobení
 • 2-5 hráčů
409 Kč
 • Pilné včelky!

  Zasaď květ, vypěstuj si záhon a prodávej květiny! Při hraní této hry budou děti velmi zaneprázdněné různými zábavnými aktivitami: výsadbou květin na květinových záhonech, pokud to bude nutné i jejich vytrháváním, a také připravováním překvapení (ať už příjemných nebo nepříjemných) pro své soupeře. Hráči si při této hře vyzkouší vlastní podnikání s kvítky: musí se rozhodnout, které květiny vysadí, následně se o ně starají a chrání je před škůdci a na závěr je musí prodat s co nejvyšším ziskem.

  MultiBloom Box

  Saďte, násobte a prodávejte!

  Hlavním cílem hráčů je řádně splnit zakázky a to tak, že vysadí právě takový počet květů, jaký si objednali zákazníci. V průběhu hry se děti učí v praxi, že pro splnění zakázky 18 květů, musí vysadit 3 květinové záhony, každý se 6 květy. Během hry se tak naučí násobilku přirozeným způsobem, ne mechanickým memorováním. Takové názorné příklady si budou držet ve své mysli po dlouhou dobu.

  Tři čtvercové zákaznické karty s počtem květů, které potřebují, jsou umístěny na stole. Hráči se snaží vypěstovat požadovaný počet květin na prodej. Tři květinové záhony se sedmi květy, aby získali 21 květin, šest květinových záhonů s devíti květinami, aby získali 54 a pod.

  Hra umožňuje hráčům pozlobit ostatní spoluhráče výsadbou "krtků" a "brouků" na jejich záhony - ale mohou být také zdvořilí a poslat jim dárečky.

  Součástí balíčku karet jsou i karty s magickými konvičkami na zalévání, které rozmnoží počet květů na květinovém záhonu dvakrát, nebo třikrát. A to může být někdy velmi užitečné.

  Jsme velmi hrdí na ilustrace použité ve hře Multibloom. Každý zákazník je jedinečný charakter se svou vlastní historií. Jsme si jistí, že se vám budou postavy a jejich příběhy líbit.

  Hra je určená pro věk od 9 let (možnost hraní zjednodušené verze s dětmi od 7 let)

  Obsah balení:
  96 Karet Květin
  30 Karet Zákazníků
  5 karet „Tahák s násobilkou“
  Ilustrovaná pravidla

 • Stiahnuť pravidlá Stiahnuť pravidlá
Zpět na katalog
Animal