Numberloor

Děti se naučí rychle a jednoduše počítat a ještě se přitom budou bavit.

 • 4+ 8+
 • 20 min
 • Čísla
 • 2-5 hráčů
409 Kč
 • Numberloor je jedinečná karetní hra, která kombinuje zábavu a vzdělávání. Jen velmi těžko budete své děti moci odtrhnout od této hry byť jen na svačinu.
  Přitom však brzy zjistíte, že Vaše dítě se naučilo sčítat a odčítat z hlavy. A naučilo se to během několika okamžiků, kdy se hrálo a bavilo! Hra trvá 15 minut.

  Zalétejte si s papouškem v horkovzdušném balónu!

  Vítejte v kouzelném domě, ve kterém bydlí hvězdná víla, šarmantní princezna, zvědavé žirafy a jiné pohádkové bytosti. Každý obyvatel bývá na vlastním patře a namísto výtahu se pohybuje v létajícím balónu. Hráči se budou pohybovat létajícími balóny z jednoho patra na druhé tak, jak to určuje hra.

  Hra obsahuje různé druhy hracích karet s překrásnými ilustracemi. Děti budou milovat domky a jejich obyvatele a krásné barevné obrázky je budou ještě dlouho doprovázet. Během vzrušující hry se hráči naučí sčítat a odčítat zpaměti a nacvičí si i sčítání a odčítání po desítkách.

  Hra nabízí tři úrovně obtížnosti, pro děti od 4 do 12 let.

  Děti se naučí:
  Počítat odpředu i odzadu
  Sčítat i odečítat
  Používat dvojmístná čísla

  A můžeme začít hrát

  Na hracím stole se nachází dvě karty: jedna Balónová karta a jedna Karta poschodí, která informuje hráče o tom, kde se nacházejí. Balónová karta posouvá hráče nahoru nebo dolů určitým počtem poschodí.

  Každý hráč má šest karet a jeho snahou během každého tahu je se jich zbavit. Když se hráč dostane na řadu, umisťuje Karty s poschodími na příslušnou hromádku a to tak, že buď zůstane na stejném poschodí, nebo se bude pohybovat nahoru a dolů v souladu s číslem uvedeným na Balonové kartě. Balonové karty se mohou umístit na stůl kdykoliv během tahu.

  Pokud hrajete hru s mladšími dětmi (4 a více let), můžete ji zjednodušit tak, že budete používat jen karty Poschodí. V této verzi hry se hráči učí zapamatovat si vzestupné a sestupné pořadí čísel. Pro zintenzivnění hry, přidejte Balónové karty, které se pohybují o 1, 2 nebo 3 patra, stejně i několik speciálních karet, čímž se hra stane více zajímavou: tato verze je pro hráče ve věku 6 a více let. Rozšířená verze hry obsahuje náročnější karty balónů a noční karty, které lze hrát kdykoliv během hry. Tato verze je velmi dynamická a vzrušující a bude vhodná pro starší děti (8 a více let) a pro dospělé.

  V naší nabídce naleznete i další skvělou hru na rozvoj dovedností a pozornosti vašich dětí. Jmenuje se Frui10. Je to zábavná, vzrušující a v neposlední řadě velmi užitečná hra.

  Obsah balení:
  60 karet poschodí
  34 balonových karet
  14 hvězdných karet
  Ilustrovaná pravidla

 • Stáhnout pravidla Stiahnuť pravidlá
Zpět na katalog
Animal