HurriCount

HurriCount je vzrušující stolní hra pro děti od 6 let. Naučit se počítat, sčítat a porovnávat čísla se stane tak jednoduchým, jako napočítat do tří!

 • 6+ 8+
 • 15 min
 • Čísla
 • 2-5 hráčů
299 Kč
 • Je to tak jednoduché, jako napočítat do tří

  Ten, kdo první sečte všechny ježky a ptáčky na stole zakřičí "Mám to!" a bere všechny karty! Tato mimořádně kreativní hra s jasnými a okouzlujícími obrázky zvířat, zabalená v malém boxu, dává celé rodině velkou příležitost na zábavu při objevování základů matematiky.

  Je to zábava pro každého!

  HurriCount je účinný nástroj, který pomáhá předškolákům naučit se počítat a porovnávat čísla při hraní vzrušující hry. Pravidelným hraním mají školáci šanci rozvíjet a zlepšovat své dovednosti sčítání. Další karty s vyšší úrovní obtížnosti vám pomohou přizpůsobit hru úrovni hráčů. Pokud chcete, aby vaše děti excelovali ve sčítání, stačí se začít bavit! Dospělí si mohou zahrát hru HurriCount stejně jako děti. Tato hra je vynikající aktivitou, která spojuje celou rodinu a můžete tak strávit spolu večer plný inteligentní zábavy.

  Hurricount Box

  Hrajte se a staňte se moudřejším

  Hra je organizovaná takovým způsobem, že proces učení nastává někde v pozadí, takže nebude těžké přesvědčit vaše dítě, aby si sedlo a hrálo. Děti nejen že trénují počítání, ale naučí se určit počet objektů na jakékoliv kartě. Brzy si počítání od 1 do 10 nebude vyžadovat žádné duševní úsilí. HurriCount rozvíjí schopnost soustředit se, pohotově myslet, zlepšuje reakční čas u dětí.

  Obsah balení:
  48 karet se zvířátky
  36 karet s podmínkami
  Ilustrovaná pravidla

 • Stáhnout pravidla Stiahnuť pravidlá
Zpět na katalog
Animal